НАЙ-НОВИ
Терзиев излъга и за почистен днес...
Бившият общински съветник от партията на Татяна Дончева...
Само след месец: Ремонт на ремонта на...
70-те метра от ул. Княз Борис в сърцето на София, баш на...
ДА! 2-те сладки: от дезинфектант №1 до десертите
11.11.2020 17:41 | Видян 1546 пъти
 
            Той е мек, приятен, с много приятно ухание и веднага кара човек да се усмихне и да се настрои за нещо хубаво. Което тутакси може да получи. Ние се впечатлихме от напуканите сладки с пухкав крем, даже от розовеещия им, но пастелно и приятно оттенък. Взехме си шоколадова с фъстъчено масло – тя пък е с формата на тарталета. Помечтахме за парче огромна домашна торта в северноевропейско – американска традиция.
От щатите са взети и характерните палачинки, правени в сладкарницата – онези кръглите и по-плътните. Интересни са и гофретите тук, не са като евтините в наводнилите София заведения, продаващи този тип десерти, които по света са наричани Вафли, по-точно белгийски вафли.
Разбира се, няма как да отминем симпатичното обслужване – нещо супер важно, което може да накара човек да се влюби или да намрази едно заведение, независимо колко добре го е направил собственикът и колко вкусно готви майсторът в кухнята.
 svejo.net
                    svejo.net 
                 facebook.com
 facebook.com
            свързани новини
ДА! 1857 за шницел от виме и бирамису
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай  
Няма коментари към тази новина !


 
		 
             
             
				 
				 
					 
					 
					 
					