НАЙ-НОВИ
Порязов влиза в Черешката на тортата...
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката на тортата...
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
Режисьорът на Сам вкъщи: Новият филм ще е загуба на време
18.11.2020 11:41 | Видян 1092 пъти
„Какъв е смисълът? Силно вярвам, че не трябва да се правят нови версии на филми, които са толкова дълголетни, колкото „Сам вкъщи“. Очевидно е, че няма да направиш нов пробив така. Затова защо въобще да се занимаваш?“, заяви Кълъмбъс в интервю пред Insider по повод на римейка, подготвян от „Дисни“.
Предполага се, че той ще бъде създаден директно за стрийминг. Клапата му вече щракна, като първите сцени бяха заснети още през месец февруари. Работата на терен обаче беше прекъсната след обявяването на световната пандемия.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
