Точно 19 минути овации за иранския...

С 19 минути овации беше посрещнат иранският носител на...

Приятелят на А.Джоли като Менгеле и...

Докато украинският режисьор Сергей Лозница може би...

Победителите от всички сезони в MasterChef се събират

отпечатай новината

20.11.2020 09:53 | Видян 951 пъти

Победителите от всички сезони в MasterChef се събират

Тази неделя в MasterChef предстои тежка елиминация на сляпо, която ще определи кой участник ще напусне шоуто на крачка от полуфинала. Преди това обаче предстои последната за сезона отборна битка.

За нея ще дойде подкрепление, а това са победителите от предишните сезони Симеон Червенков (MasterChef 1), Севда Димитрова (MasterChef 2), Божана Кацарова (MasterChef 3) и Станислав Райчев (MasterChef 4). Задачата на двата отбора ще бъде да изготвят тристепенно меню за 11 гости, всички те професионални готвачи. На тежка елиминация ще отидат четирима участници.

Първият етап от нея ще бъде тест за техните рецептори, а именно да разпознаят най-много съставки в ястието пред тях. Естествено без да гледат. Във втория етап от елиминацията участниците ще трябва да сготвят ястие по рецепта на Chef Токев, но без да видят рецептата и ястието.

 

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !