НАЙ-НОВИ
Ферари на Ерик Клептън обявено за...
Легендарно Ferrari 275 GTB/4, притежавано от Eric...
Наследникът на Ray-Ban иска пълен...
Леонардо Мария Дел Векио, син на покойния основател на...
Нестле България спестява на природата 188 литра вода всяка минута
27.03.2021 15:05 | Видян 2083 пъти
„През последните 10 години Нестле България инвестира в иновативни технологии, които позволяват повторна употреба на вода в производствения процес. Горди сме, че фабриката ни в София успя да намали консумацията на вода с цели 66% или 99 000 кубични метра вода, което се равнява на годишното потребление на град Ловеч. За 2021 амбицията ни е да намалим с още 2000 кубични метра консумацията на вода, което се равнява на дневната нужда от питейна вода на 1 милион българи.“ , сподели Бойко Владимиров, Мениджър индустриални услуги. Той отговаря за планирането и внедряването на различни проекти и инициативи, свързани с намаляване на консумацията на вода и генерирани въглеродни емисии от производствените процеси, където фабриката в София постига много добри резултати.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
