Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Доминго благодари на София

отпечатай новината

03.09.2021 11:08 | Видян 928 пъти

Доминго благодари на София

Доминго използва личния си Фейсбук, за да отправи трогателно послание след триумфалния си концерт у нас със Соня Йончева. Благодаря ти, София написа последният пеещ от Тримата тенори. Той пусна и прекрасни снимки от галата на пл.Ал.Невски на върха на София. Виж снимки тук!

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !