НАЙ-НОВИ
Жертви сме на системен тормоз: Жители...
110 жители, собственици и наследници на имоти в...
Валентина се впуска в чалгата
22.12.2021 11:33 | Видян 1245 пъти

На музикалния небосклон се появи нова певица, която има амбициите да се превърне в новата фолк звезда на България. Решила е да не ползва псевдоним, а да заложи на истинското си име Валентина. Нейната дебютна песен "Ничия любов" се радва вече на значителен интерес.
Валентина е решила да върви по пътя към славата сама, без да се доверява на музикални компании. "Продуценти в България не съществуват вече, затова е безсмислено да подписвам договори. Но да видим, в бъдеще може някоя фирма да ме изненада приятно и да промени тази моя нагласа", обяснява тя.
Новото попълнение в шоусредите е завършила професионална гимназия по дизайн. Била е в един клас с известния гримьор Микеле, който се е подрижил и за визията й в клипа.
Музикалния си талант Валентина наследява от баща си, който е свирел на китара. Тя също е ходила на курсове по китара и пиано, но не се чувства толкова уверена с музикалните инструменти.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !