Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кралицата се върна на работа след прекарания К19

отпечатай новината

08.03.2022 22:05 | Видян 1000 пъти

Кралицата се върна на работа след прекарания К19

Кралица Елизабет Втора възобнови ангажиментите си, след като беше диагностицирана с К19 на 20 февруари.

 

Британският монарх отново е на работа и се срещна лично с канадския премиер Джъстин Трюдо. Двамата разговаряха в замъка Уиндзор, където 95-годишната Елизабет все още се възстановява от болестта си.

 

Първият официален ангажимент на Елизабет идва само седмица, след като тя посети херцозите на Кеймбридж и трите им деца във Фрогмор хаус, където Кейт и Уилям са отседнали понастоящем. 5-месечната Сиена, дъщерята на принцеса Беатрис, правеше компания на принцовете Джордж и Луи, както и на принцеса Шарлот.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !