НАЙ-НОВИ
Ариана Гранде изуми със слабата си...
Ариана Гранде отново предизвика вълна от коментари, но...
Мони при батко си А.Николов в Лубе от...
Българските братя Александър Николов и Симеон (Мони)...
Мили и синът на Джон Бон Джоуви: Новата светска двойка
16.03.2022 17:03 | Видян 1548 пъти
Звездата от сериала Странни неща Мили Боби Браун израстна пред очите на зрителите. През февруари Мили навърши 18 години, а преди няколко дни за първи път застана пред фотографи с гаджето си, което също не е кой да е.
От известно време актрисата има връзка с един от синовете на Джон Бон Джоуви – Джейк, който е на 19 години. Двамата обаче избягваха да демонстрират публично връзката си, не споделяха почти нищо и в социалните мрежи.
На наградите БАФТА обаче се появиха под ръка и официално заявиха на всички, че са двойка. Мили блестеше в кадифена рокля на Луи Вюитон, а Джейк бе избрал класически черен скмокинг.
Тази година ще гледаме холивудската звезда в четвърти сезон на хитовия сериал, който се очаква да се появи в Нетфликс през лятото.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
