НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Участнички в Ергенът се награбиха
23.06.2022 09:57 | Видян 875 пъти
"Истинското приятелство е завинаги", написа психоложката Алекс и показа любопитен кадър, на който двете с Ева се целуват по устата. Отзивите бяха смесени, но много от феновете на Гърдева не останаха очаровани от изблика на обич. "Момичета, идва в повече с тези целувки", възмущава се последователка.
На дамите обаче хич не им пука от временния хейт. Самата Ева коментира снимката, за да обяви, че издирва профила на фотографа. Според последната мълва новият сезон на Ергенът ще се снима в края на август в Марбея, Испания.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
