НАЙ-НОВИ
П.Генова, Д.Ангелов, Славка Калчева и...
Тази неделя (16 март) точно в 20:00 ч. по bTV започва...
10 г. управляват Оборище, а аз съм им...
"Район “Оборище” се управлява от ППДБСС и техните...
Още една поп фолк звезда легна под ножа за нов бюст
07.09.2022 10:06 | Видян 1288 пъти

Куклата на "Alpha Music" определено все повече започва да прилича на... кукла, смятат голяма част от последователите на младата поп фолк дива Лидия.
Скорошна нейна снимка в социалните мрежи провокира небивал интерес най-вече заради набъбналото й деколте. Въпросът дали случайно тийн любимката не е легнала под ножа, за да коригира гръдната си обиколка, беше съвсем очакван.
Самата Лидия за момента не е коментирала дискусиите по адрес на бюста си, а близки до звездата издават, че всъщност тя не си е правила пластична операция, а просто умее да подбира така тоалетите си, че да създават илюзията за по-пищен бюст.
Изпълнителката иначе не крие, че има корекция на носа, която се оказала доста опасна за здравето ѝ, както самата Лидия споделя - почти фатална, но всеки човек има право да решава какво да прави с тялото си.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !