Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Ана-Мария в „Часът на мама”

отпечатай новината

29.06.2009 15:00 | Видян 4569 пъти

Ана-Мария в „Часът на мама”

Модерният глас на фолклора – Ана-Мария ще бъде гост на предаването „Часът на мама” на 1 юли сряда от 10.00ч. по БТВ.

Изпълнителката на „Пари, пари” ще дискутира с водещите на токшоуто темата за храненето и кръвната група, и връзката между тях. Фолклорната певица от години се вълнува от тази тема и следи всички новости в областта.

Не пропускайте Ана-Мария в „Часът на мама”! На 1 юли от 10.00ч. по БТВ.

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !