НАЙ-НОВИ
Президентът и министър Георгиев при...
Президентът Радев беше ВИП гост на вернисажа на...
Добрите хора не се нуждаят от закони,...
Добрите хора не се нуждаят от закони, за да се държат...
Сами Хосни стана баща
02.11.2022 10:44 | Видян 837 пъти

Сами Хосни от "Фермата" и Мила от "Сървайвър" станаха родители, а щастливата новина научаваме от профилите им в социалните мрежи. Двамата вече са щастливи родители на момченце.
"Малкото Мишле се роди на 1.11.2022 в 13:03, 4,025 кг. Какво повече да искам от живота", пише с вълнение Мила, а под поста й заваляха честитки и пожелания за бързо възстановяване.
Оказа се, че раждането не е минало точно така, както е очаквала младата майка. "Благодаря на всички, които ми пишат, за да ми дадат съвети как да предизвикам контракции и раждане, но абсолютно нищо не помага в моя случай, така че просто вливаме окситоцин още три часа и ако няма никакво развитие, вероятно ще е секцио. Не ми се иска, изобщо, но просто абсолютно нищо не помага", това споделя Мила три часа преди да роди на стори от болницата в профила си.
От споделеното в последващо стори от Мила, разбираме, че вливанията не са дали очаквания резултат и се е наложило да влезе за секцио. "И след многобройни опити за различни техники, просто не става, така че влизам в секцио след малко, чакаме Сами. Хайде, Самчо, чакам те, чакам те, чакам те, любов моя", споделя с усмивка тя.
Както става ясно, таткото е присъствал през цялото време на раждането на сина си. "Много съм щастлива, всичко е наред, много благодаря на всички. Много яка емоция! Баси кефа! Май съм майка вече...", казва с усмивка Мила.
Младите родители Сами и Мила, които са двойка от години, вероятно вече се замислят и за друга важна крачка в живота си, а именно - сватбата, за която обаче, поне засега не дават никакви индикации.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !