Обявиха Дейвид Бекъм за най-стилния...

Бившият капитан на английския национален отбор по футбол...

A$ap Rocky с първи концерт в България...

A$AP Rocky идва в София за своя първи концерт у нас....

Балът на губернатора се завръща за 64-ти път

отпечатай новината

01.03.2023 15:26 | Видян 762 пъти

Балът на губернатора се завръща за 64-ти път

Балът на губернатора се завръща със своето 64 издание и ще се състои на 12 март веднага след церемонията по раздаването на 95-ите награди Оскар. Майстор-готвачът Волфганг Пук отново ще отговаря за менюто на бала. Пук е създал над 50 ексцентрични ястия на тема класическия и съвременен Холивуд.

 

Помага му екип от 350 професионалисти. Признатият миксолог Чарлз Джоли отново ще оглави селекция от специалните коктейли на текилата Дон Хулио, включително „Мартини на режисьора“ и „Шоуто на Маргарита“. На бала ще бъде сервирано розовото шампанско "Фльор дьо Миравал" на Брад Пит.

 

Изисканото питие пое щафетата от предшественика си "Пайпър-Хайдсик" миналата година, ставайки първото пенливо вино на знаменитост, сервирано на престижното събитие. Балът на губернатора ще се проведе в балната зала на Рей Долби в Холивуд.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !