НАЙ-НОВИ
Левски официално с нов собственик
Ръководството на Левски излезе с официално съобщение на...
Майдел вкара Бланшет и Содърбърг в...
Майдел вкара Бланшет и Содърбърг в Европарламента на...
Уилям изгонил Хари и Меган от замъка Фрогмор Хаус
08.03.2023 09:54 | Видян 1221 пъти
По GB News лейди Виктория отговори на спекулациите, че принц Андрю ще се премести от Royal Lodge във Фрогмор, който до неотдавна беше притежание на принц Хари и Меган. „Очевидно е, че принц Уилям е този, който иска голямата къща. Домът на Андрю от 20 години е Royal Lodge, това е къщата на баба му, има много сантименти към нея, освен това отглежда там своито кучета, затова не виждам смисъл да се мести“, сподели 46-годишната светска лъвица.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
