НАЙ-НОВИ
Започнаха репетициите на „Последна...
Спектакълът е по романа на Йордан Славейков На 12...
Васил Мавриков отговори на Иван и...
Това е нелепо твърдение - че Станислав Дончев -...
Почитателите на Селена Гомес заплашват приятелите ѝ
10.05.2023 17:35 | Видян 411 пъти
![Почитателите на Селена Гомес заплашват приятелите ѝ](/images/content/2023/05/10/143365/orig.jpg)
Приятелката на Селена Гомес Франча Райса сподели, че е получавала заплахи от фенове на певицата след предполагаемата вражда между двете. Актрисата от "Как се запознах с баща ви" Райса разкри наскоро, че между тях е имало проблеми, пише изданието Page Six.
През TMZ тя сподели, че е била тормозена в социалните мрежи. "Мисля, че коментарът, който вероятно нарани най-много, беше: "Надявам се някой да ти изтръгне другия бъбрек."
34-годишната Райса освен това изтъкна иронията на феновете, които я тормозят, като отбеляза, че Гомес има фонд с нестопанска цел Rare Impact Fund, който е за "намаляване на стигмата, свързана с психичното здраве, и за осигуряване на достъп на младите хора до ресурсите, от които се нуждаят".
Селена Гомес от своя страна никога не е подкрепяла тормоза под каквато и да е форма и не веднъж е писала в социалните мрежи с призив към върлите си почитатели да спрат с него. Това не е първият път, в който се опитва да възроди мир. Преди два месеца отново й се случи, след като съпругата на бившия й Джъстин Хейли Бийбър се обърна с молба към нея, да усмири феновете си, които й изпращаха смъртни заплахи.
А иначе през 2017-а певицата, която страда от лупус дари своя бъбрек на Франча. Приятелството им обаче претърпя промяна, след като Сел определи Тейлър Суифт за "най-близкия си човек в индустрията". Райса тогава се включи с "интересно", но скоро коментарът бе изтрит.
След което актрисата отследва Гомес от социалните мрежи.
![Svejo.net Svejo.net](/images/social/svejonet.gif)
![Facebook Facebook](/images/social/facebook.gif)
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !