НАЙ-НОВИ
Порязов влиза в Черешката на тортата...
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката на тортата...
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
Кими Райконен напуска Формула 1
14.07.2009 17:20 | Видян 3567 пъти
Бившият световен шампион Кими Райконен може да се пренасочи към рали състезанията след края на настоящия сезон 2009 във Формула 1.
29-годишният пилот на Ферари стана победител в най-престижната надпревара в автомобилизма през 2007 г., но през този сезон най-доброто му постижение е трето място.
"Кими Райконен вече не мисли за Формула 1. Той говори единствено за ралита", съобщи приятел на Райконен за финландското списание "Вейкая". Той добави, че пилотът от Формула 1 ще се състезава в рали още през този месец.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
