НАЙ-НОВИ
Тройна цена на поръчка пускат...
Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...
Мария се омъжи за новия си любим...
Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...
Ето какво направи Папи Ханс заради Дебора от Стара Загора
04.08.2023 12:28 | Видян 635 пъти

Изпълнителят Папи Ханс отложи новия си хит заради насилието над 18-годишната Дебора в Стара Загора. "В песента има сексуални шеги и не е релевантно на случващото се сега", заяви певецът пред "Телеграф".
Премиерата на песента на Константин Трендафилов, както е истинското му име, трябваше да бъде миналата седмица в четвъртък. Предвид ужасяващата случка с нарязаното 18-годишно момиче, което стана жертва на брутално насилие, Папи реши да бъде съпричастен и отмени излизането на парчето.
"Мисля, че каквато и да е песента, сега не е моментът да се пуска. Сега е момент за съпричастност и човечност", допълни самият той. И обяви в социалните мрежи причианта за отменената премиера.
Подобно на много от родните ни звезди, и Папи Ханс се заяви против насилието над жени и деца, и открито застана зад жертвата - 18-годишната Дебора Михайлова от Стара Загора.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !