НАЙ-НОВИ
Станаха ясни имената на номинираните...
Церемонията по връчването на наградите ще се състои на...
Интимната връзка - 60 дни, брак може и 1 без консумация
07.08.2023 15:35 | Видян 565 пъти
![Интимната връзка - 60 дни, брак може и 1 без консумация](/images/content/2023/08/07/144876/1691410774_1.jpg)
Така поставеното тълкувание може да вкара в "интимна връзка" например съквартирантите, без реално те да са били интимни, също родители и деца под един покрив и т.н., прозря 19 минути.
Забавно е също, че кодифицираният отколе граждански брак няма срок на годност като нововъвежданата "интимна връзка". Може да трае и 1 ден, при това "без консумация". А води до доста сериозни правни последици, например при подялба на собственост, издръжка и т.н.
Хаджигенов допълва: "Кое не разбрахте, че интимна връзка НЯМА нужда от легална дефиниция".
"Вкупом идете да сипете на кокошките", гласи шеговитият коментар на адвоката.
Дори това обаче едва ли ще бъде разбрано от "юристите" в народното събрание, които не разбират българските текстове в закона, камо ли да си водят в превод шегата на Хаджигенов, дошла от един от първите текстове, които се учат по латински език как малката Клавдия дава храна на кокошките.
![Svejo.net Svejo.net](/images/social/svejonet.gif)
![Facebook Facebook](/images/social/facebook.gif)
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !