НАЙ-НОВИ
Киара Ферани след делото: „Труден...
„Благодаря за вниманието и че сте тук. Това е безспорно...
Лукс, ритъм и световни имена: LunOr...
Нощният живот в Пловдив имаше нужда от искра – и тя не...
300 българи чупят покер рекорд на Гинес
22.07.2009 16:30 | Видян 3599 пъти
150 хиляди нашенци разпускат с покер в интернет. Над 300 българи участваха в поставянето на нов рекорд на Гинес за най- мащабен интернет покер турнир. Това съобщиха от най- голямата световна къща за он- лайн покер Pokerstars, чийто посланик и рекламно лице е самият Борис Бекер.
65 хиляди играчи от 155 страни се включиха онзи ден в турнира.С това Pokerstars чупят собствения си рекорд, поставен на 28 декември миналата година. Сега в състезанието обаче са се включили цели 30 000 играчи повече.
Покерът в интернет става любимо занимание на все повече хора в България като се смята, че над 150 000 нашенци играят в мрежата. Причината е, че през интернет сайтовете за покер играчите участват, без да плащат големи входни такси или пък напълно безплатно, превръщайки играта в достъпно забавление. Тенденциите са покерът да се превърне в интелектуална спортна дисциплина с награден фонд, както всички турнири по шах или тенис например, казват от PokerStars.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

