Хали Бери готви сватба №4 на прага на...

Холивуд отново е на нокти! Хали Бери се готви да мине...

Шоу за $1 млрд.: Самбата превзе Рио...

Карнавалът в Рио де Жанейро започна с блясък, пищни...

Бояна Шарлопова събра погледите

отпечатай новината

05.10.2023 09:26 | Видян 2109 пъти

Бояна Шарлопова събра погледите

Красивата вдовица на бизнесмена Стефан Шарлопов - Бояна впечатли последователите си за пореден път с умопомрачителна визия. Блондинката заговори за сватба и показа чудна, ефирна рокля, която разкрива нежните й черти и сексапил.

"Време е за сватба", пише само Бояна Шарлопова към кадрите, а от коментарите под тях става ясно, че според виртуалните й приятели именно тя ще прикове вниманието на сватбата, освен булката. А коя е булката, все още не става ясно.

Дали Бояна Шарлопова ще бъде придружавана на сватбата от някой специален нов мъж в живота си или ще разчита на дамска компания, ще почакаме, ще видим, при следващите кадри, които красавицата вероятно ще сподели с последователите си в мрежата.

Блондинката със сигурност има нужда от весели събития в живота си, след като годината за нея не тръгна никак добре. Припомняме, че вдовицата на Шарлопов и доведената й дъщеря Ева се разделиха професионално и вече не управляват заедно семейната империя. Най-голямата щерка на богатия хотелиер от първия му брак, беше изпълнителен директор на "Шарлопов Груп" още преди Бояна да влезе в бизнеса.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !