Бионсе грабна Грами за албум на...

Бионсе най-накрая спечели първия си албум на годината на...

ОФИЦИАЛНО: Хенри Кавил е новият 007

ОФИЦИАЛНО ПОТВЪРДЕНО: Хенри Кавил ще бъде новият Джеймс...

Голата кметица се изправя срещу фолкпевица в зверска надпревара

отпечатай новината

06.10.2023 12:00 | Видян 911 пъти

Голата кметица се изправя срещу фолкпевица в зверска надпревара

Популярната като голата кметица Диана Габровска влиза в жестока конкуренция с фолкпевица и роден топмодел за короната в конкурса „Мисис България“.

Габровска била една от първите записали се за кастинга, научи „Телеграф“. Освен нея в състезанието по красота ще вземе участие фолкпевицата Дебора, както и носителката на няколко титли за модели Виктория Джумпарова.

undefined

“Тази година имаме рекорден брой записали се в кастинга. Над 2500 кандидатури сме обработили“, заяви собственикът на марката Меги Савова. До финала са допуснати 15 красавици. Всички момичета са майки на поне едно дете, а има и дама, която отглежда 4 отрочета, разкри още Савова. Сред кандидатките има йога инструктор, лайфкоуч, състезателка по фитнес, инфлуенсър, дизайнерка, адвокат и др. За първи път от години има сериозно звездно присъствие.

Момичетата ще дефилират е три тура. В първи красавиците ще бъдат представени от своите деца. Малчуганите ще трябва да разкажат защо мама е най-достойна за титлата. Втори кръг ще бъде посветен на България, а трети традиционно е за официалните тоалети. Победителките ще бъдат избирани от компетентно жури, което се състои само от носителки на титлата „Мисис България“ от предходни години.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !