Масов бой между играчи от Ботев Враца и Цървена звезда

отпечатай новината

02.02.2024 13:17 | Видян 389 пъти

Масово сбиване между футболистите на Ботев Враца и Цървена звезда (Белград) прекрати проверка между двата тима в Кипър.

В 67-ата минута при резултат 2:1 в полза на сърбите се стигна до неприятен инцидент между Диого Барбоса от българския състав и Урош Спаич. В рамките на секунди двамата си размениха остри влизания, като нервите на Барбоса не издържаха и той се нахвърли върху Спаич. При последвалото меле се включиха играчи и от двата отбора.

Старши треньорът на Цървена звезда Владан Милоевич накара футболистите да напуснат терена, когато страстите се успокоиха. Опитите на главния съдия и наставникът на Ботев Враца – Христо Янев да го разубедят останаха без успех и спарингът бе прекратен.

Шериф Ндиайе даде аванс на „звездашите“ още в 8-ата минута, след като наказа груба грешка на вратаря Федерико Бариос. Диого Барбоса изравни за Ботев в 37-ата минута, като се разписа с удар по земята от границата на наказателното поле.

В 43-ата минута Ндиайе даде нов аванс на Цървена звезда.

Етикети: , , , ,