НАЙ-НОВИ
Мария с дръзка поява във Варна! Откри...
Истински музикален празник разтърси Летния театър във...
Държавата плаща 13 500 евро на ЛиЛана
България ще изплати общо 13 500 евро на ЛиЛана и...
ЛУДОГОРЕЦ НА ГОСТИ НА ЙОАН БОГДАНОВ ЗА ЗИМНАТА СИ ПОДГОТОВКА
07.02.2024 14:14 | Видян 987 пъти
”Изпратихме момчетата, а от няколко дни тук тренират и жените на разградчани. В годината, в която отбелязваме 75 години от създаването на местния Локомотив - Тулово, ни гостуват само шампиони….на това се казва добра поличба”.
Йоан Богданов, който сам бе обещаващ футболен талант, а днес е един от най-добрите в прогнозите спортни журналисти, сравни добрата организация в селото с един силен футболен колектив на терена:
”Аз помагам с каквото мога, но за да приемаме гости от такива реномирани школи, заслугата е на отговорно свършената работа на всеки от екипа ни тук. Разбира се, всичко това би било невъзможно без кмета на Мъглиж д-р Душо Гавазов и кмета на Тулово г-н Милен Бакалов. Когато едно населено място или една община се ръководи от можещи хора, нещата вървят по европейски. Мисля, че българският футбол има бъдеще!”
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
