Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Не само грозно, но и в нарушение: Тротоарите на кмета, Опълченска

отпечатай новината

09.06.2025 11:21 | Видян 579 пъти

Не само грозно, но и в нарушение: Тротоарите на кмета, Опълченска

Според Трейс и Столичната община било нормално тактилните ивици по тротоарите на Опълченска да бъдат боядисани с боя.

Ами не, Наредбата си е наредба и изисква специализирани плочи, а не боя. Впрочем ако искат Трейс и Столична община могат да отидат до Симеон и да видят как са се правили капаци на шахти в София, а не в Хонолулу.

Тома Белев

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !