Какво каза Шаламе на Кайли Дженър,...

По време на Academy Awards 2026 разговорът между Тимоте...

Витория Черети не смени роклята си за...

Докато повечето звезди обичат да сменят тоалета си между...

Сорос-син взе фаворитката на Хилари

отпечатай новината

16.06.2025 11:35 | Видян 425 пъти

Сорос-син взе фаворитката на Хилари

Хюма Абедин, дългогодишна съветничка на Хилари Клинтън и бивша съпруга на опозорения конгресмен Антъни Уинър, се омъжи за Александър Сорос — син на милиардера и голям донор на Демократическата партия Джордж Сорос. Сватбата се състоя в Хамптънс и беше истински звезден парад, на който присъстваха редица водещи фигури от Демократическата партия. Сред гостите бяха самата Хилари Клинтън, както и вицепрезидентката Камала Харис.

Абедин е известна не само с политическата си лоялност, но и с личната си близост до Клинтън, което подхранило слухове за по-дълбока връзка между двете. Според източници на FOX News, връзката ѝ със Сорос-младши е започнала преди около година, като двамата бързо са се сближили. Александър Сорос от своя страна в последните години активно поема ролята на баща си в политическите и благотворителни дейности.

Събитието е символично за съюза на две от най-влиятелните среди в съвременната американска политика — семействата Клинтън и Сорос. Коментатори посочват, че това затвърждава влиянието на прогресивното крило сред големите дарители и стратези на Демократическата партия. Остава да се види каква политическа роля ще играят новите „младоженци“ занапред.

Кирил Пламенов

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !