НАЙ-НОВИ
Депутат вместо Киро стана съдружник...
Човекът, който влиза на мястото на подалия оставка Кирил...
Анелия стяга концерт за 25 години на...
Анелия подготвя концерт в зала „Арена 8888“, макар все...
Ще родя дете на Теодор: Мария
04.07.2025 16:38 | Видян 157 пъти

„Готова съм да даря Теодор с дете! Много съм навита на това и дори съм му обещала да му родя син или дъщеря. Физическата ми форма и възрастта ми го позволяват.“
Това заяви фолк певицата Мария в интервю за „Уикенд“, в което откровено говори за новата си любов с бизнесмена Теодор. Изпълнителката на „Бали-Бали, Дубай” не само е твърдо решена да му роди дете, но двамата вече усилено се подготвят за сватба.
„В началото на август ще сключим брак в България, а самото тържество ще бъде след това в Гърция“, нетърпелива е Мария, която е с Теодор едва от два месеца. Тя обаче е категорична, че този път е намерила мъжа на живота си и е по-щастлива отвсякога.
Теодор е разведен вече повече от година и има 5-годишна дъщеричка, с която в момента са заедно на почивка. „Тя е страхотен бонбон – най-малкият член на семейството и всички се въртим около нея – така е редно“, разкрива Мария, която в момента е на фамилна почивка в Гърция заедно с дъщеря си Марая и детето на Теодор.
„Това е най-хубавото време за нас. Заедно сме цялото семейство и ни е супер. Марая е в отлични отношения с мъжа ми – двамата изградиха много добро приятелство и дори мога да кажа, че в момента той й е приоритет“, щастлива е певицата.
Тя признава, че откакто с Теодор са се запознали, двамата са неразделни. „Не можем един без друг. Дори една нощ не сме изкарали разделени. Живеем заедно в София, но голяма част от времето прекарахме в Корфу, а сега сме на море в Гърция“, споделя Мария.
Фолк звездата вече се е запознала с близките на Теодор, които определя като прекрасни хора. Семейството й също много е харесало новия й избраник и с нетърпение очаква сватбения ден.


свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !