НАЙ-НОВИ
Фурор за Любо Киров на концерт с...
В сърцето на Странджа, в живописното село Изгрев, община...
Дамиано Давид с две номинации за MTV...
Дамиано Давид, бившият вокалист на италианската рок...
Ема Томпсън си спомня за „преследването“ от Доналд Тръмп след развода ѝ с Кенет Брана
11.08.2025 09:56 | Видян 151 пъти

Ема Томпсън разкри, че е имало шанс тя да стане Първа дама на Съединените щати.
На 2025 Locarno Film Festival 66-годишната актриса разказа, че през 90-те години президентът Доналд Тръмп я е „преследвал“ след развода ѝ с Кенет Брана.
Томпсън си спомни как по време на снимките на филма Primary Colors (1998), докато седяла в караваната си, телефонът звъннал.
„Беше Доналд Тръмп. Каза: ‘Здравей, тук е Доналд Тръмп?’ Помислих, че е шега, и отговорих: ‘Как мога да ви помогна? Може би имате нужда от упътване’,“ разказа тя.
След това Тръмп ѝ предложил да остане в някое от „красивите му имоти“ и да вечерят заедно. Ема учтиво му благодарила и казала, че ще му отговори по-късно.
В началото тя била объркана защо президентът изобщо ѝ се обажда или как е намерил номера на караваната ѝ, но бързо разбрала причината.
„Тогава получих окончателното съдебно решение за развода. Сигурна съм, че той има хора, които издирват ‘подходящи’ жени за срещи – една хубава разведена жена, това е, което е търсел. И е намерил номера ми в караваната. Това е преследване.“
Ема Томпсън беше омъжена за Кенет Брана от 1989 г. до раздялата им през 1995 г. По същото време Тръмп се бе разделил с втората си съпруга Марла Мейпълс.
„Можех да изляза на среща с Доналд Тръмп и сега щях да имам история за разказване. Можех да променя хода на американската история,“ добави звездата от Love Actually.


свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !