Танцуващата на сцена до 75 г. Мая...

На 73 години тя танцува за последно коронната си роля –...

„Фиорд“ на Кристиан Мунджиу триумфира...

Филмът „Фиорд“ на румънския режисьор Кристиан Мунджиу...

Бон-Бон отпразнува 30 години с „Нещо ново“ на Морска сцена в Царево

отпечатай новината

19.08.2025 12:32 | Видян 358 пъти

Бон-Бон отпразнува 30 години с „Нещо ново“ на Морска сцена в Царево

На Морска сцена в град Царево група „Бон-Бон“ представи част от националното си турне „Нещо ново“, посветено на 30-годишнината на формацията.

Публиката се наслади на впечатляващ спектакъл, в който детските гласове се сляха с енергията на утвърдени имена като Дарин Ангелов, LATIDA, Niki R:ce, както и с мощния лайв бенд: Сара Чакърова, Цветан Маринов, Александър Васев, Емилио Мархолев и Калоян Минчев.

Концертът съчета премиерни песни от новия концептуален албум „30“ и обичани хитове от репертоара на „Бон-Бон“.

Проектът „30“ е първият по рода си у нас концептуален албум, създаден с участието на деца, които не просто изпълняват, а са носители на идеи и автори. „Нищо не става по-малко страшно, просто ние ставаме по-смели“ – това послание на „Бон-Бон“ бе осезаемо във всеки миг от шоуто.

Следващи дати от турнето на ,,Бон-Бон” са:


Лозенец (20 август)


Sofia Summer Fest (11 септември)


Велико Търново (4 октомври)


София (27 ноември)

ВХОД СВОБОДЕН!

Очакваме ви!

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !