НАЙ-НОВИ
Кендъл Дженър отново в отбора на...
Супермоделът Кендъл Дженър и звездата от НБА Девин Букър...
ЦСКА: Честит рожден ден на Бербатов
Днес един от най-големите футболни таланти, които...
Нолан, „Одисея“ и големите надежди на Холивуд за 2026 г.
30.01.2026 09:57 | Видян 52 пъти
Последният път, когато Кристофър Нолан зарадва публиката с епичния „Опенхаймер“ през 2023 г., филмът, заедно с „Барби“, доведе рекорден брой зрители в киносалоните.
Сега въпросът е дали новият му проект „Одисея“ ще успее да повтори този успех и отново да се превърне в голямо киносъбитие през 2026 г.
Холивуд възлага сериозни надежди и на други дългоочаквани заглавия. Сред тях са четвъртият филм за Спайдърмен с Том Холанд, продължението „Супер Марио Брос“, „Дяволът носи Прада 2“ и седмата част от хорър поредицата „Писък“.
Към списъка се добавят и мащабни продукции като „Отмъстителите: Денят на страшния съд“ и третият филм от вселената „Дюн“, които се очаква да доминират в боксофиса.
2026 г. се очертава като ключова година за киноиндустрията с амбиция да върне масовата публика обратно в салоните.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
