НАЙ-НОВИ
Кои деца на известни превзеха "Вяра,...
Новият сериал на Би Ти Ви „Вяра, надежда, любов“ се...
Франция – новото убежище на...
Все повече холивудски звезди избират Франция вместо САЩ....
Кои деца на известни превзеха "Вяра, надежда, любов"
30.03.2026 12:43 | Видян 264 пъти
Новият сериал на Би Ти Ви „Вяра, надежда, любов“ се превърна в истинска арена за изява на наследниците на родния елит. В поредицата рамо до рамо застават синовете на актьора Малин Кръстев и бившия земеделски министър Венцислав Върбанов, както и дъщерите на рок легендата Наско от Б.Т.Р. и творческото семейство Албена Павлова и Емил Марков. Младите таланти категорично отказват да парадират с произхода си, борейки се за свое място под слънцето чрез професионализъм и образование в престижни академии у нас и в чужбина.
Борис Кръстев, който влиза в ролята на акушер-гинеколога Атанас Дерменджиев, е извървял пътя от школата на баща си до наградите за драматургия, въпреки първоначалните опити на родителите му да го насочат към медицината. Подобна е съдбата и на Мина Маркова, дъщеря на Албена Павлова и Емил Марков, която след кратко залитане по литературата в Испания, се завърна към актьорството. В медицинската сага тя отново си партнира с майка си, демонстрирайки поразителна визуална и гласова прилика с нея.
Истински фурор предизвикват и Мартина Пенева, дъщеря на Наско от Б.Т.Р., и Даниел Върбанов. Мартина, която вече е част от трупата на Народния театър, следва съветите на баща си за желязна подготовка, докато Даниел – синът на ексминистър Върбанов, гради кариера след опит в Оксфорд и успех в „Войната на буквите“. В личен план Даниел е на крилете на любовта с годеницата си Александра Лашкова, с която заснеха общия филм „Бъркани яйца“ в Плевенския край, ползвайки организационната подкрепа на влиятелния му баща.
Източник: Уикенд
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
