Шефката на НДК Андрияна Татарова на...

Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...

ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)

Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...

Левски-шампион след 15 г. Лудогорец

отпечатай новината

04.05.2026 15:21 | Видян 316 пъти

Левски-шампион след 15 г. Лудогорец

След 15-годишна доминация на Лудогорец, Левски се завърна като шампион по футбол на България. Титлата ще бъде официално връчена в следващия мач - срещу разградчани - ирония на съдбата.


За да направят и математически невъзможно да бъдат изпреварени, сините спечелиха с 1:0 мача си срещу ЦСКА 1948, след като преди това сразиха другите червени - врачанско-ловешкия клуб на хазартен оператор.


Левски печели за 27-и път първенството на страната по футбол.

Кирил Пламенов


снимка: gong.bg

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !