НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Президентът откри Green Transition Forum 6.0 с участници от 37 страни
01.06.2026 14:22 | Видян 457 пъти
Президентът Илияна Йотова откри Green Transition Forum в София, организиран от dir.bg. Над 450 представители на 37 страни участват в конференцията. Сред тях са 4 еврокомисари.
В петте дни на форума се обсъждат темите на трансформацията в ЕС, не само зелена, но и технологична, транспортна, финансова,енергийна, образователна и общностна, за да бъде конкурентна в кризисен и променящ се свят на неопределеност.
Йотова очерта предизвикателствата пред ЕС и подложи на някое критики новия бюджет на ЕС особено в частта на кохезионтата политика/фондовете и на земеделието.
Борис Ангелов
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
