Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Наоми Кембъл твърди, че е станала жертва на измама

отпечатай новината

22.06.2026 12:52 | Видян 187 пъти

Наоми Кембъл твърди, че е станала жертва на измама

Супермоделът Наоми Кембъл заяви, че е била подведена от свои сътрудници в благотворителната организация Fashion for Relief и не е знаела за част от финансовите нарушения, установени от разследващите органи.

Кембъл оспорва наложените ѝ ограничения и подчертава, че никога не е използвала благотворителните средства за лична изгода. Според нея отговорността е на хора, които са злоупотребили с доверието ѝ и са управлявали неправомерно част от дейностите на организацията.

Случаят предизвика сериозен обществен интерес, тъй като разследването установи нередности при управлението на даренията. Очаква се съдебните процедури да дадат окончателен отговор за степента на отговорност на замесените лица.

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !