Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Анджелина Джоли разкри как отново е успяла да се почувства себе си

отпечатай новината

22.06.2026 13:03 | Видян 197 пъти

Анджелина Джоли разкри как отново е успяла да се почувства себе си

Холивудската актриса Анджелина Джоли споделя, че е преминала през личен период на преоткриване и вътрешно възстановяване, в който постепенно е успяла да възвърне усещането си за собствена идентичност.

Тя разказва, че през последните години е имала моменти, в които се е чувствала откъсната от себе си заради натовареното ежедневие, професионалните ангажименти и лични трудности. По думите ѝ процесът на връщане към вътрешния баланс не е бил бърз, а постепенен и свързан с промяна в начина ѝ на живот.

Анджелина Джоли подчертава, че децата ѝ и творческите ѝ проекти са изиграли ключова роля в този процес, като са ѝ помогнали да намери повече спокойствие и фокус. Тя говори и за нуждата от по-балансиран ритъм на живот и повече лично пространство, далеч от напрежението на публичния образ.

Според актрисата най-важното е, че постепенно отново започва да усеща вътрешна хармония и връзка със себе си, след период, който описва като емоционално труден и объркващ.

В момента Анджелина Джоли продължава да работи по различни професионални проекти, но вече с по-осъзнат подход към личния си живот и приоритетите си.

автор: СЛАВА

Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !