Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Крум Савов и партньорката му Мария си тръгнаха от шоуто „Dancing Stars 2″

отпечатай новината

26.10.2009 09:09 | Видян 5226 пъти

Крум Савов и партньорката му Мария си тръгнаха от шоуто „Dancing Stars 2″

Крум Савов и партньорката му Мария си тръгнаха от шоуто „Dancing Stars 2″ след напрегнати елиминации. Двамата се представиха отлично при изпълнението на ориенталски танц, но не успяха да съберат достатъчно зрителски гласове. Имаха само 18% подкрепа. Въпреки това спортният журналист е доволен от участието си в шоуто и споделя, че е видял много хора в една по-красива светлина.
Междувременно се смени и един от членовете на журито, тъй като Мария Гигова ще отсъства около 15 дни, за да присъства на заседание на международната асоциация по гимнастика. Нейното място зае Вера Маринова, а новата задача на звездите и техните учители е еротичен танц.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !