НАЙ-НОВИ
Никога не съжалявай за любовта, която...
Никога не съжалявай за любовта, която даваш. Тя ще се...
4 ДА на любовта към себе си -...
Има 4 правила на здравословния егоизъм, в които трябва...
Анна заляга над учебниците
22.02.2008 14:30 | Видян 5484 пъти | Гласували 1

Лолитката на поп-фолка Анна се е заела със сериозната задача да се подготви за тазгодишните кандидатстудентски изпити. Певицата е решила да продължи образованието си в престижен български университет.
Изпълнителката от „Диапазон Рекърдс” се е спряла на три много трудни специалности, но все още не е избрала за коя от тях да се бори. Тя ще заложи на „Право”, „Икономика” или „Администрация и управление”. Амбициозната блондинка все още се двоуми и между два университета – Нов Български в София и Варненски Свободен Университет „Черноризец Храбър”.
„Решила съм, че ще продължа образованието си в едно от тези учебни заведения. Мисля, че те дават най-добри възможности за професионална квалификация и международно признание” - сподели бъдещата студентка.
Наред с четенето за изпити Анна подготвя третия си самостоятелен албум, който съвсем скоро ще е на пазара. Със сигурност в него ще намери място последното й парче „Не съжалявам”. „Трудно е да се съчетават придобиването на престижно образование и професионалната певческа кариерата, но не е невъзможно. Всеки човек, който е организиран и има необходимите мотивация и потенциал може да се справи. И като студентка пак ще продължавам да пея” – заяви Анна.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !