Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Aerosmith се събраха!

отпечатай новината

18.02.2010 12:00 | Видян 4486 пъти

Aerosmith се събраха!

Aerosmith се събират отново със Стивън Тайлър! След скандалите култовият вокалист напусна бандата, но сега те пак ще бъдат на една сцена в средата на юни.
Организаторите на фестивала Download, които потвърдиха новината, включили клауза в договора на Aerosmith, че трябва да се явят на английска сцена само с Тайлър, въпреки че Пери и компания стартираха търсенето на негов заместник, според слуховете.

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !