Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кими: Оставете ме да си пия

отпечатай новината

09.03.2008 09:00 | Видян 2340 пъти | Гласували 1

Кими: Оставете ме да си пия

Световният шампион във Формула 1 Кими Райконен поднесе доста странна молба пред шефовете на Ферари.

Известният с буйния си нрав финландец пойска спокойствие, за да си пие. Само това искам.

Оставете ме да си пия. На никого не съм навредил. Алкохолът ми действа успокойтелно. Но не се притеснявайте, не съм пристрастен към него, каза Кими. Райконен допълни, че в Макларъ доста често са го проверявали с дрегер, преди да седне зад волана. Това беше обидно. Във Ферари срещам повече рабиране. Освен това не си позволявам да пия по време на работа, завърши щурият финландец.

автор: СЛАВА

Етикети: ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

свързани новини

Формула 1 на изложба

Няма коментари към тази новина !