Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Братя Мангасариян пускат видео картички

отпечатай новината

10.03.2008 13:30 | Видян 4869 пъти | Гласували 1

Братя Мангасариян пускат видео картички

Първите видео картичи са вече факт. Те са изработени от Братя Мангасариян по идея на mcNetko.net и makeyour.net по случай 8-ми март:

 http://mcnetko.net/index.php?group=474

Първите картички датират от 1843 г. Тогава британският бизнесмен от Лондон Хенри Коул поръчал на художник да му нарисува честитка по случай Коледа. Пощенската картичка била с надпис "Желая ти Весела Коледа и щастлива Нова година!".

автор: СЛАВА

Етикети:
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !