НАЙ-НОВИ
Изтеглят хитов шампоан заради...
Изтеглени са повече от 1000 бутилки шампоан, тъй като...
€1980/кв.м. средно за жилище в София,...
Пазарът на недвижими имоти в България продължава своя...
Орлин Павлов и Живко Петров с концерт в Блек Лейбъл
12.04.2010 12:45 | Видян 4980 пъти

Вечерта на 17- ти април ( събота ) столичния клуб Блек Лейбъл събира на една сцена маестро Живко Петров с певеца, танцьор и актьор Орлин Павлов.
Бившият вокалист на група Каффе обеща да изпълни най-новите си авторски парчета. Сигурно е, че докато романтично пита Мечтаеш ли, по
заглавието на първия му сингъл, няма да пропусне да изпее и Обичай ме за 5 минути, една от последните му хитови песни. Всичко това ще бъде аранжирано през призмата на известния пианист Живко Петров, който е свирил не с един и двама български изпълнители. Когато попитахме какво да очакваме от тази нощ, маестро Живко Петров отговори: "Tова ще бъде съчетание на джаз и поп стандарти, идващи от традицията в класическото звучене и минаващи през модерни импровизации".


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !