Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Boyz II Men отложиха концертите си на Балканите

отпечатай новината

13.04.2010 14:00 | Видян 3092 пъти

Boyz II Men отложиха концертите си на Балканите

Концертите на момчешката R'n'B банда Boyz II Men, планирани на Балканите, отпадат от световната им обиколка, съобщиха менджърите на групата.

Музикантите ще се радват при следваща възможност България да е домакин на техен концерт.

Те трябваше да посетят нашата страна, Румъния и други балкански държави.

Хубавата новина за феновете е, че настоящото турне не е прощално.

Boyz II Men са рекордьори за най-дълго задържали се парчета на върха в историята на Billboard Hot 100.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

свързани новини

Boyz II Men идват в София

Няма коментари към тази новина !