Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кати каза "не" на ботокса!

отпечатай новината

05.05.2010 17:45 | Видян 5898 пъти

Кати каза

Кати Прайс каза "не" на ботокса след като научи от лекарите, че не бил полезен за бременни жени, пишат от Котактмюзик.

"Кати беше много навита за подобна процедура за изглаждане бръчките на лицето, но все пак не посмя да рискува, разказва източник. Тя сама попита дали ботоксът е опасен за бременни жени и когато й казаха, че не й го препоръчват, се отказа веднага", допълва той.

"Тя призна на рождения си ден, че се притеснява от бръчките, които са се появили на лицето й, разказва същият източник. Въпреки тях обаче тя наистина много силно иска да забременее, така че смята да остави суетата на заден план, докато изпълни плана си."

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !