НАЙ-НОВИ
Връщат "Иван 6% от поръчките в София"...
Потъналият вдън земя, след като се разбра то свидетели...
Бербатов стана съветник на Гюров,...
Димитър Бербатов стана съветник на премиера Андрей Гюров...
Кейт Мос ще гони демони от къщата си
28.07.2010 14:15 | Видян 3890 пъти
Британският супермодел Кейт Мос е наела професионален екзорсист, който да пречисти дома й в Лондон от ”злата енергия”.
Манекенката, която живее в Северен Лондон със своя приятел Джейми Хинс и 7-годишната си дъщеря Лила Грейс, е наела шаман, който да пречисти дома й от лошата енергия, витаеща в имота през последните няколко месеца.
”Джейми вярва в свръхестественото и убеди Кейт, че в къщата има лоша енергия, която трябва да бъде отстранена”, разказа източник пред вестник ”Сън”.
Щети за около 150 000 долара бяха нанесени на дома на Кейт в края на май, след като помпата в мазето се повреди и причини теч, повреждайки голяма част от мебелите, колекция от обувки на манекенката и безценни снимки. Само няколко дни преди това, крадци нахлуха в дома й и откраднаха три ценни картини.
"Наводнението, а след това и кражбата, я изнервиха и разстроиха. Тя иска ново начало”, заяви източникът.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Бащата на Кейт Мос получи инфаркт
Кейт Мос ще продава къщата си в Лондон
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
