НАЙ-НОВИ
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)
Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...
Глобиха Пусикет долс
31.03.2008 09:54 | Видян 1937 пъти | Гласували 1
Хубавебките от американската поп-група „Пусикет долс“ бяха осъдени да платят глоба в размер на 3400 долара, защото показвали голи гърди и интимно бельо по време на концерт в малайзийската столица Куала Лумпур, съобщи БГНЕС.
На въпросния концерт бюста си разголила Кармит Бахар, която вече напусна групата, докато Ашли Робърт носела толкова къси панталонки, че бельото й се показвало изпод тях.
През август общинският съвет в столичния район Субан Джая, където се е състоял спектакълът, вече глоби организаторите му с 2725 долара заради неприличното поведение на групата, която се смята за американския вариант на „Спайс гърлс“. Сега ще плащат и палавите момичета.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
