Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кание Уест общува главно чрез Twitter

отпечатай новината

13.08.2010 14:40 | Видян 3190 пъти

Кание Уест общува главно чрез Twitter

Изпълнителят на “Stronger” Кание Уест започна да обновява информацията за себе си в Twitter през изминалия месец и събра над 600 000 последователи за две седмици.

Уест обяви, че всеки ден влиза в социалната мрежа, за да пише коментарите си лично, защото му е омръзнало медиите да изкривяват думите му.

“Стигнах до там, че дори не исках да давам повече интервюта, защото докато ги записваме, всичко е наред, а по-късно, когато ги чета, са изкривили почти всяка една моя шега“.

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

свързани новини

Кание Уест ще се жени

Няма коментари към тази новина !