Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Глория мрази да й целуват ръка

отпечатай новината

31.08.2010 12:40 | Видян 19948 пъти | Гласували 1

Глория мрази да й целуват ръка

Един мъж няма никакви шансове при Глория, ако й целуне ръка. Това е най-омразният й жест, признава самата тя.

Певицата развила истинска алергия от допира на чужди устни по кожата си. За съжаление, почти всички представители на силния пол го правели.

"Мразя да ме лигавят, отвратително е", отсича Примата на поп-фолка. Тя ненавижда и стиснатите мъже, които напоследък били в изобилие. Малцина правели скъпи подаръци, повечето гледали да минат метър.

"Познавам милионери, на които им се свиди да ми купят букет от орхидеи", казва изпълнителката на "Опиат".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !