НАЙ-НОВИ
Тройна цена на поръчка пускат...
Вижте какви ги вършат заместниците на Благомир Коцев,...
Мария се омъжи за новия си любим...
Попфолк дивата Мария отново облече булчинска рокля –...
Световни диджеи се абонираха да водят хаус партита в Пловдив
19.10.2010 13:40 | Видян 2607 пъти

Световно известни диджеи ще завихрят взривяващи дискотечни купони и ще раздават автографи всеки месец на феновете си в Пловдив. Уникалния шанс предоставят организаторите на серията съботни партита в обновения клуб “Опиум”, който наследи бившия бар “Флорида”. Стартът е на 23 октомври, събота, с участието на испанския виртуоз на скреча и миксирането диджей Маркос Круз.
Звездата от подиумите на Иберийския полуостров се превърна в любимец на пловдивската публика след 4-те си визити под тепетата. В сетовете си на живо диджеят със собствен лейбъл спечели и родните почитатели на дискотечните ритми с подбора си на парчета само сред есенцията на енергичния хаус. Маркос Круз е пускал музика на елитни събития, сред които MTV Fashion, обясниха организаторите.
В партитата с чуждестранни звезди, наречени Global Zone, са потвърдили участие популярните в цял свят диджеи Chus & Cebalos, Ahmet Sendil, Dimas aka D Foundation, Wally Lopez, издадоха организаторите.
Клубът става домакин и на култовите родни продукции “Pacho B, Pepo & Friends” с едноименните диджеи и “Insomnia” с Iv! & Groove. “Музиката като цяло ще бъде на ръба между комерсиалния хаус, който звучи по радиото и телевизията, и неговата ъндърграунд разновидност”, обясни диджей Pacho B.
Съботните партита в “Опиум” ще са истински аудио-визуален спектакъл, подготвен от “Францис Стюарт пръдакшън”, уверяват организаторите. За всеки нов гост – световна звезда или български диджей, ще се декорират тематично интериорът, танцьорките и извършващите усмихнат фейсконтрол на входа момичета.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !