Гришо се фука с фамозно Lamborghini в...

Гришо се фука с фамозно Lamborghini в Монако: ВИДЕО НА...

Първо в Slava.bg: Доминик Пърсел от...

Актьорът Доминик Пърсел, познат от хитовия сериал...

SPARKLES BAR ЩЕ ПРЕДЛАГА КОКТЕЙЛИ С ЕДИНСТВЕНАТА ПО РОДА СИ ГАЗИРАНА ВОДКА CAMITZ

отпечатай новината

14.01.2011 10:00 | Видян 3974 пъти

SPARKLES BAR ЩЕ ПРЕДЛАГА КОКТЕЙЛИ С ЕДИНСТВЕНАТА ПО РОДА СИ ГАЗИРАНА ВОДКА CAMITZ

Известният от много години ирландски пъб Flannagans ще започне годината с нов имидж и ново име – Sparkles bar at „Flannagans” on the Square. Името е по-дълго от обичайното, но се дължи на желанието на собствениците от Radisson Blu Grand hotel Sofia да запазят връзката между добре познатото място за българи и чужденци за хубава ирландска бира и новия бар с модерен интериор и изискани предложения в менюто. Промяната е доста голяма по отношение на цветовете, сепаретата и цялостния по-свеж вид на заведението. Основен акцент на Sparklеs bar ще бъдат Sparkling коктейлите с газирани мехурчета, които се образуват от уникалната Camitz Sparkling vodka – газирана шведска водка, която е дестилирана 5 пъти за идеална чистота и мекота и има добавен CO2 (въглероден двуокис), за да се получат палави мехурчета, които гъделичкат езика. Ресторантът ще предлага различни варианти на месни специалитети като ще бъде постигнат баланс между българската и европейската кухня.

На събитието по повод откриването на Sparkles bar at „Flannagans” on the Square лично посрещаше гостите Генералният мениджър на Radisson Blu Grand hotel Sofia – г-жа Дебора Хейнс. Тя сподели, че очаква в заведението да се събират както гостите на хотела, така и много други хора, които живеят или работят на близо и биха искали да вечерят или споделят питие в приятна обстановка с приятели.

Специално за събитието в България пристигнаха собственикът на Radisson Blu Grand hotel Sofia – г-н Хенри Гуин Джоунс, и създателят на Camitz Sparkling vodka – г-н Матиас Линдбергер. Те лично пожелаха „Наздраве” на гостите  като по повод откриването на Sparkles bar няколко бутилки Camitz Sparkling vodka бяха гръмко отворени, тъй като водката е затворена със специална, оригинална тапа за шампанско от естествен корк. Опитните бармани веднага приготвиха различни Sparkling коктейли, като най-популярни бяха Camitz Sparkling Cosmopolitan и Camitz Sparkling Sour, който освен водка има лимончело, сок портокал, сок лимон и лед.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !