НАЙ-НОВИ
Бахрейн изкушава Карлос Насар с 2...
Олимпийският шампион от Париж 2024 Карлос Насар е...
Плеяда от кинотворци на церемонията...
Броени дни ни делят от тържествената церемония по...
Ивайла Бакалова ще се разходи по "7мо авеню"
04.02.2011 16:40 | Видян 7342 пъти

Щом се каже "Мис България", хората се сещат за няколко имена. Ивайла Бакалова е едно от тях. В началото на новата седмица тя ще бъде гост в предаването "7-мо Аваню", за да потвърди или отрече всички нови слухове, свързани с нея.
Всяка една година си има свой основен цвят. Кой е цветът на 2011-та и какво символизира той, ще разберем от водещите Камелия Воче и Мон Дьо.
Как може да се измерят мазнините в тялото, как се изчислява индексът на телесна маса, колко е нормално да бъдат мазнините при мъжете и жените? Това са само малка част от въпросите, които ще зададем в "7-мо Авеню" по ТВ7 в понеделник, 7 февруари. Ще покажем и конкретни упражнения за топене на мазнините и ще дадем съвети за правилен хранителен режим.


галерия
свързани новини
Бербо и Ивайла откриха сезона на летните партита
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !