НАЙ-НОВИ
Дванайсет емоционални изпълнения...
Танцовата хип-хоп формация Creators спечели сърцата и...
„Made in EU“ спечели голямата награда...
“Made in EU” продължава да печели международно...
Лиляна налетя на новото гадже на Лотар Матеус
18.02.2011 12:00 | Видян 5298 пъти
Лотар Матеус затвърди за пети път славата си на непоправим мачо след като набързо намери заместничка на четвъртата си съпруга Лиляна. Още преди разводът му с красивата украинка да приключи стана ясно, че германецът вече има нова любов – кипърската студентка по медицина Ариадне. Неотдавна той започна да се появява с нея на публични места с идеята, че всичко между него и бившата му е минало.
Сметките му не излезли верни, когато решил да изведе на бар новата си приятелка след равния резултат на националите ни в мача с Естония. В заведението двойката се натъкнала на Лиляна, която нямала никакво намерение да ги подмине просто така. Темпераментната моделка светкавично се преместила на масата на бившия си и цял час говорела на висок тон с новата му изгора.
Скандалът избухнал заради скъп часовник. Според очевидци Матеус предпочел да не се намесва в разправията и оставил жените му да се разберат сами.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
